O Nas

Jesteśmy jedną z niewielu na polskim rynku firmą ogrodniczą specjalizującą się w pielęgnacji trawników przydomowych. Naszą flagową usługą jest cztero – etapowy program pielęgnacji. O jakości naszych usług decyduje nie tylko specjalistyczna wiedza i doświadczenie ale także zgrany zespół ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, która motywuje nas do działania.

Nasza przygoda z działalnością ogrodniczą rozpoczęła się w 2010 roku. Właściciel Jarosław Ptaszek na początek z kolegą zaczynał, można powiedzieć „w garażu”, z niewielką ilością sprzętu ogrodniczego.

Od tego czasu zdobyliśmy bardzo cenne dla nas doświadczenie oraz rozwinęliśmy działalność. 10-15 lat temu pielęgnacja trawnika polegała na koszeniu i podlewaniu. Nieliczne firmy ogrodnicze wykonywały zabieg wertykulacji i pojedynczego nawożenia. Dzięki wytężonej pracy i dbałości o najdrobniejsze szczegóły specjaliści Grass Mania stworzyli program pielęgnacji trawnika, który jest dobierany indywidualnie do potrzeb muraw naszych Klientów.

piaskowanie trawnika
certyfikat projektowanie i montaż systemów nawadniania
certyfikat systemy automatycznego nawadniania
certyfikat projektowanie i instalacja systemów automatycznego nawadniania
certyfikat projektowanie i zakładanie ogrodów